Fersk – kim jesteśmy?

Inspiracją do powstania marki Fersk była troska o zdrowie i komfort naszych przyszłych klientów. Dzięki niej wprowadziliśmy do sprzedaży klimatyzator przenośny Fersk Vind, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Pamiętamy o tym, żeby pielęgnować troskę o naszych klientów, dlatego cały czas dla marki Fersk jest ona najważniejszą motywacją do dalszego rozwoju.

Pierwsze pomysły zrodziły się w Warszawie i były wynikiem długiego procesu zdobywania wiedzy oraz doświadczenia. Dzisiaj tworzymy załogę Fersk jako eksperci od zimna, którzy mają gorące serca! My również na co dzień jesteśmy klientami, którzy chcą, żeby ich zakupy były udane i opłacalne. Dlatego nie zapominamy o tym wtedy, gdy oferujemy swoje produkty.

Nasz cel to dostarczanie urządzeń, które sprawią, że poczujesz się zdrowo i komfortowo w swoim domu. Projekt klimatyzatora przenośnego Fersk Vind oparto o wielofunkcyjność, wydajność i ponadczasową prostotę wyglądu oraz obsługi. Pozostaliśmy w zgodzie z tymi wartościami, projektując osuszacz powietrza Fersk Torr. Chcemy, żeby każda zastosowana przez nas technologia służyła użytkownikowi w praktyce, zmieniając klimat jego domu na lepsze.

Fersk dla zdrowia i komfortu. Dla Ciebie

firma fersk