KATEGORIA

Klimatyzatory przenośne Fersk

Klimatyzatory przenośne Fersk Vind 2 WIFI HEPA, zapewniają skuteczne chłodzenia, wydajne grzanie i zdrową funkcję oczyszczania powietrza. Do zestawu dołączamy uniwersalną uszczelkę na okno, dzięki czemu montaż będzie szybki, a Twój klimatyzator będzie pracował z pełną wydajnością. Urządzeniem możesz sterować za pomocą pilota, panelu sterowania albo własnego telefonu. Wystarczy, że połączysz urządzenie z aplikacją mobilną, która da Ci szereg dodatkowych możliwości. Zaprogramujesz własny harmonogram oraz stworzysz reguły działania, dostosowane do Twoich potrzeb. Dołączony do klimatyzatora przenośnego filtr HEPA zatrzymuje unoszące się w powietrzu alergeny, cząsteczki smogu, wirusy i bakterie. Z Fersk Vind 2 WIFI HEPA poczujesz chłód i czystsze powietrze!

Klimatyzatory przenośne Fersk

Klimatyzatory przenośne w naszej ofercie

BESTSELLER
2 799,00 zł
biały
Kolor
3,52 kW (12000 BTU)
Wydajność chłodzenia
1010 W
Średni pobór mocy dla chłodzenia
40 m2
Max. metraż
chłodzenie, grzanie, osuszanie, cyrkulacja, oczyszczanie
Tryby pracy
Filtr HEPA w zestawie
400 m3 / h
Przepływ powietrza
Sprawdź ofertę
Wyprzedany
2 799,00 zł
srebrny
Kolor
3,52 kW (12000 BTU)
Wydajność chłodzenia
1010 W
Średni pobór mocy dla chłodzenia
40 m2
Max. metraż
chłodzenie, grzanie, osuszanie, cyrkulacja, oczyszczanie
Tryby pracy
Filtr HEPA w zestawie
400 m3 / h
Przepływ powietrza
Sprawdź ofertę
Porady

Zobacz także

Klimatyzatory przenośne Fersk

Klimatyzatory przenośne Fersk Vind 2 WiFi HEPA, zostały zaprojektowane jako urządzenia 5w1. 

Kupując jedno urządzenie, zyskujesz rozwiązanie na wszystkie problemy z powietrzem w Twoim domu. Możesz:

  • chłodzić, gdy jest zbyt gorąco; moc chłodnicza 3,52 kW, skuteczna w pomieszczeniu do 40 metrów kwadratowych; 
  • ogrzewać wtedy, kiedy jest zimno; moc grzewcza 3,3 kW
  • osuszać, jeśli masz problem z wilgocią; wydajność 29 litrów na dobę!
  • używać jedynie wentylatora, do mieszania powietrza; maksymalny przepływ powietrza 400 metrów sześciennych na godzinę!
  • w każdym z powyższych trybów oczyszczać powietrze, dzięki filtrowi HEPA.

Zdrowe i czyste powietrze z filtrem HEPA Allergy Protect

Filtr HEPA Allergy Protect zatrzyma wirusy i bakterie, cząsteczki smogu PM2.5 i PM10, alergeny roztoczy kurzu oraz te pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, a także zarodniki grzybów pleśniowych. 

Chroń swoje zdrowie i zadbaj o komfort w każdą porę roku! 

 

Wygodne i proste sterowanie przez WiFi

Możesz sterować klimatyzatorem Fersk Vind 2 za pomocą aplikacji mobilnej, dzięki, której ustalisz personalne reguły działania, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i trybu dnia. Oto prawdziwa siła wygody! 

 

Bez dodatkowych kosztów

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, w tym także uszczelkę okienną do wyprowadzenia rury wyrzutowej. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów i martwić się o to, czy uszczelka będzie pasować. Zadbaliśmy o to, bo cenimy sobie Twój czas! 

Dlaczego warto wybrać Fersk Vind 2 WiFi HEPA

Jako marka nieustannie pracujemy nad polepszeniem naszych produktów. Sięgamy po innowacyjne rozwiązania. Wykorzystujemy nowoczesne technologie. Badamy potrzeby klientów. 

Wiedzę do stworzenia nowego modelu zdobyliśmy dzięki praktyce. Kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek klimatyzator przenośny Fersk Vind. Teraz prezentujemy nową jakość!

Chcemy dbać nie tylko o Twój komfort, ale również o Twoje zdrowie. Dlatego w naszym klimatyzatorze przenośnym znajdziesz duży filtr HEPA Allergy Protect, czyli rozwiązanie, które jest stosowane w profesjonalnych oczyszczaczach powietrza. 

Wiemy, że poza skutecznością, wielu klientów szuka urządzenia, które nie będzie wymagało zbyt wiele uwagi i zaangażowania. Dlatego wprowadziliśmy moduł WiFi, który łączy się z aplikacją w smartfonie. Sterowanie i planowanie działania urządzenia nigdy nie było tak proste i intuicyjne! 

Wybierając Fersk Vind 2 WiFi HEPA. otrzymujesz doskonałą jakość, ogrom możliwości i atrakcyjną cenę. 

 

Klimatyzacja przenośna, chłodzenie, które się opłaca!

Klimatyzacja przenośna to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane w wielu domach i mieszkaniach. To alternatywa dla naściennej klimatyzacji split, która wymaga specjalistycznego montażu oraz często odpowiedniej dokumentacji. 

Klimatyzator przenośny to urządzenie, które nie wymaga właściwie żadnego montażu, a jego obsługa jest banalnie prosta. 

Możesz skorzystać z jednej z dostępnych prędkości nawiewu, wybrać wymaganą temperaturę albo przełączyć urządzenie w inny tryb pracy. 

 

Jak działa klimatyzator przenośny?

Wszystko opiera się o obieg czynnika chłodniczego, czyli specjalnej substancji, która paruje już w niskich temperaturach. 

W skrócie: powietrze pobierane z pomieszczenia traci swoje ciepło na parowniku, który następnie może oddać ochłodzony strumień powietrza. Ciepło generowane podczas obiegu czynnika chłodniczego, głównie przez sprężarkę, gromadzone jest w skraplaczu, a następnie za pomocą rury wyrzutowej, wyprowadzane na zewnątrz. To dzięki obecności rury wyrzutowej chłodzenie może być wydajne i skuteczne.